• Wpisów: 764
  • Średnio co: 4 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 22:10
  • Licznik odwiedzin: 102 247 / 3107 dni
 
madzian94
 
Bborce: 5 maj -dopiero dzisiaj we Francji zaczyna się długi weekend (  tydzień później niż w Polsce ), a to dlatego, że mamy Ascension, czyli Wniebowstąpienie Pańskie. Wszelkie urzędy, biura, szkoły itd są zamknięte. W wielu firmach jest to płatny dzień wolny :) nie powiem, bo np. w mojej dzielnicy są praktycznie wszystkie sklepy otwarte... ale już pocztę zastałam zamkniętą - byłam przygotowana na to.
Bardzo odpoczęłam, jutro idę normalnie do pracy, nie mogłam wziąć wolnego niestety. Ale to tylko jutro i weekend ! :d W sobotę muszę skoczyć jeszcze na jakieś większe zakupy, Mateusz niebawem jedzie na urlop do Polski i muszę kilka rzeczy przez niego podać :)
Z drugiej strony nie mogę się doczekać, gdy on wróci z wszystkimi dobrociami od mojej mamy :)

Z innej strony to... przeforsowałam trochę kręgosłup, wczoraj miałam 11 godzin zapierdzielu w pracy. Gdy wracałam to nie wiedziałam jak się nazywam :/ jutro na szczęście tylko 9h + 2.5h dojazdu... ale mama w Polsce poleciła mi żel Neuroterapia i powiem Wam, że złagodził troszkę ból.

PicsArt_1462442992094.jpg

Ale co z tego jak ból ustąpił, a pojawiły się inne rzeczy ? :/ kłócie w podbrzuszu i zawroty głowy, zapewne przepowiadajace wiadomo co... ale już dawno nie czułam się tak okropnie. Nie mam sił iść się wykąpać, także poleżę jeszcze chwilę, zepnę tyłek i trzeba myśleć o pracy.
Miłego wieczoru !

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego